czwartek, 21 września 2017

Spotkanie blogerek - wrzesień Rzeszów 2017

Witajcie !

We wtorek 5 września odbyło się spotkanie blogerek w Rzeszowie. Nie byłam nigdy na takim spotkaniu, stąd moja ciekawość poznania nowych dziewczyn była ogromna. W ostatnim jednak momencie okazało się, że niestety nie mogłam dotrzeć na miejsce. Było mi bardzo przykro, bo planowany dzień miał odbyć się w miłym towarzystwie sporej ilości dziewczyn (według planu ponad 20). 


Spotkanie odbyło się w bardzo klimatycznym miejscu pod nazwą Pretekst. Słyszałam już o tym miejscu nie raz i wszystkie opinie były jak najbardziej pozytywne. Sama jednak nie miałam jeszcze okazji tam zaglądnąć ale wszystko przed mną. 


Każda uczestniczka otrzymała sporo prezentów od firm. Mnie też udało się załapać na kosmetyki i gadżety za co serdecznie dziękuję poszczególnym firmom oraz Wam dziewczyny za fatygę i zainteresowanie :) 


Pierwsza paczuszka należała do firmy Eveline. Ta firma towarzyszy mi w kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Mogę polecić ją każdemu, ponieważ osobiście jestem zadowolona.


Kolejną była firma Hean. Firma ta pierwszy raz zagościła u mnie z drobnymi rzeczami, ale ich szminka skradła moje serce! 


Wkrótce pojawi się jej recenzja, w której dowiecie się nie tylko więcej na temat szminki ale również przepięknych lakierów do paznokci.

Na spotkaniu pojawiły się również składniki naturalne. Swoje próbki zaoferowała dla nas firma Sylveco. Dodatkowo otrzymałyśmy katalogi gdzie można otrzymać wszelkie informacje na temat wybranego kosmetyku.


Firma Bioniree zadbała o pielęgnację włosów oferując szampony i serum.Herbatki Basilur jeszcze nie próbowałam. Wygląda bardzo ładnie, jestem pewna, że równie dobrze smakuje! Firma Jordan również nie pozostała obojętna. Zadbała o nasze piękne zdrowe i białe uśmiechy. Szczoteczki do mycia zębów dla dzieci i dorosłych oraz nici dentystyczne.


Od La Roche Posay dostałyśmy genialny balsam dla skóry atopowej, alergicznej i wrażliwej. Natomiast od Vichy podkład. 


Nie zabrakło też czegoś na ząb firmy Chaber.


Spotkanie na pewno należy do udanych. Jest mi ogromnie przykro, że nie mogłam dotrzeć na miejsce. Następnym razem na pewno się uda bo z ogromną chęcią poznam wspaniałe dziewczyny. 

W najbliższym czasie pojawią się tutaj recenzje poszczególnych kosmetyków, a tymczasem życzę spokojnej nocy!

Pozdrawiam
Justyna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz